Telephone

(32) 646 01 09

Mobile Phone

509 551 881

WORKI I RĘKAWY FILTRACYJNE

pdf

WORKI I RĘKAWY FILTRACYJNERękawy

Wychodząc naprzeciw coraz wyższym wymaganiom w dziedzinie ochrony środowiska firma nasza oferuje Państwu produkty z zakresu filtracji powietrza. Produkty te to worki i rękawy filtracyjne, znajdujące zastosowanie w instalacjach odpylających różnych gałęzi przemysłu jak:

• cementowy
• wapienniczy
• drzewny
• energetyczny
• hutniczy
• chemiczny
• cukrowniczy
• spożywczy oraz inne.

Worki i kieszenie filtracyjne wykonane są z wysokiej jakości materiałów uwzględniając specjalne wymagania klienta oraz analizę warunków pracy. Różne własności fizyczne oraz chemiczne włóknin filtracyjnych w połączeniu z licznymi obróbkami wykańczającymi umożliwiają zastosowanie ich w różnych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Worki

Z tkanin i włóknin filtracyjnych oferujemy: worki filtracyjne do filtrów workowych odpylających - z różnym rozwiązaniem mocowania (obręcze, obejmy); worki filtracyjne do odkurzaczy przemysłowych; gotową konfekcję filtracyjną na wirówki, granulatory, mieszalniki, filtry dyskowe, filtry płytowe, urządzenia workowe odwadniające; przegrody filtracyjne na prasy komorowe, komorowo-membranowe, typu płyta-rama - zapinane na rzepy, wiązane, przewieszane z wykończeniem bocznych powierzchni impregnatem, przegrody podkładowe; oraz konfekcja na inne urządzenia do filtracji ciśnieniowej i grawitacyjnej , separacji, odwadniania i odpylania.


SNAP RING

najprostszy typ worków filtracyjnych. Brzegi worka są szyte a uszczelnienie w obudowie następuje poprzez pierścień ze stali galwanizowanej, wszyty w materiał worka. Zewnętrza powierzchnia poddana jest obróbce termicznej, co eliminuje możliwość uwalniania się włókien do filtratu. Stosowany do filtracji różnego rodzaju mediów – w zależności od użytego materiału.


Oferta specjalna

rękawy przesypowe (przy transporcie materiałów sypkich), rękawy transportu powietrza (systemy napowietrzające powietrza na halach), kompensatory na bazie tkanin silikonowych, aramidowych (wytłumienie drgań systemów odprowadzających spaliny, energetyka, urządzenia klimatyzacyjne), fartuchy spawalnicze (odzież robocza chroniąca przed promieniowaniem cieplnym)) i inne.


MATY FILTRACYJNE

Maty filtracyjne stosowane są jako wstępny stopień oczyszczania powietrza w instalacjach klimatyzacji i wentylacji oraz w szafach sterowniczych, sprężarkach, kabinach lakierniczych itp. Klasy czystości : G 3 ÷ F5.


FILTRY KASETOWE

Oferowane przez naszą firmę firmy kasetowe wystepują w szerokiej gamie wymiarów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy w wersji płaskiej lub plisowanej. Ramy wykorzystane do produkcji filtrów kasetowych mogą być: kartonowe, metalowe lub z tworzywa sztucznego. Dostępne w klasach filtracji: G3, G4, F5.


FILTRY KIESZENIOWE

Wykonane w ramie metalowej lub z tworzywa sztucznego o dowolnych wymiarach zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów. Materiały wykorzystane do produkcji filtrów kieszeniowych wykonane są z włókien syntetycznych i charakteryzują się skutecznością filtracji od 40% do ponad 95%. Dostępne w klasach filtracji: G3, G4, F5, F6, F7, F8, F9.


pdf